Field UI Extras (8.x-2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: required
bg: Задължително

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: All
bg: Всички

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Optional
bg: По желание

en: Date and time
bg: Дата и час
