Field UI Extras (8.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Required
is: Kravd

en: Unknown
is: Ókent

en: All
is: Øll

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Optional
is: Møgulig

en: About
is: Um

en: Date and time
is: Dagfesting og tíð
