Field UI Extras (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: All
km: ទាំងអស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: About
km: អំពី

en: Date and time
km: កាល​បិរច្ឆេទ និង​ពេល​វេលា
