Field UI Extras (8.x-2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Required
nn: Påkrevd

en: All
nn: Alle

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Optional
nn: Valfri

en: Date and time
nn: Dato og tid
