Field UI Extras (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: required
ur: ضروری

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Required
ur: درکار

en: True
ur: صحیح

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: Optional
ur: اختیاری
