Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
