Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс
