Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Mapping
ur: میپنگ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
