Field Updater Service (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази
