Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
