Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
