Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Fields
el: Πεδία

en: Entity
el: Οντότητα

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Target
el: Στόχος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
