Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Fields
et: Väljad

en: Entity
et: Olem

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Target
et: Siht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Bundle ID
et: Kogumi ID

en: Entity reference
et: Olemi viide
