Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Fields
gl: Campos

en: Entity
gl: Entidade

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Target
gl: Destino

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
