Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Fields
hr: Polja

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
