Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Fields
is: Svæði

en: - Select -
is: - Velja -
