Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Entity
lt: Esybė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė
