Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Entity
lv: Entītija

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Target
lv: Mērķis

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums
