Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
