Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Save
mn: Хадгалах

en: False
mn: Худал

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
