Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
