Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Entity
ro: Entitate

en: Mapping
ro: Mapare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Target
ro: Țintă

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină

en: Bundle ID
ro: ID bundle

en: Entity reference
ro: Referință entitate
