Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Machine name
sl: Strojno ime
