Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
