Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: False
th: เท็จ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
