Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Fields
vi: Các trường

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Source field
vi: Trường nguồn

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
