Field Updater Service (1.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Fields
fi: Kentät

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Source field
fi: Lähdekenttä

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Target
fi: Kohde

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Machine-readable name
fi: Koneellisesti luettava nimi

en: Bundle ID
fi: Paketin ID

en: Edit @label
fi: Muokkaa @label

en: Entity reference
fi: Entiteettiviittaus

en: Target bundles
fi: Kohdepaketit
