Field Updater Service (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: - None -
ja: - なし -

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Fields
ja: フィールド

en: Target type
ja: ターゲットタイプ

en: Mapping
ja: マッピング

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Field mapping
ja: フィールドマッピング

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Target
ja: ターゲット

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Machine-readable name
ja: システム内部名称

en: Bundle ID
ja: バンドル ID

en: Edit @label
ja: @labelを編集
