Field Validation (3.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (70 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Version
gl: Versión

en: Edit
gl: Editar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Year
gl: Ano

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Month
gl: Mes

en: Phone
gl: Teléfono

en: Group name
gl: Nome do grupo

en: Brazil
gl: Brasil

en: Poland
gl: Polonia

en: Singapore
gl: Singapur

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: External
gl: Externo

en: Operator
gl: Operador

en: Integer
gl: Enteiro

en: Pattern
gl: Patrón

en: Add rule
gl: Engadir regra

en: Condition
gl: Condición

en: Delete rule
gl: Eliminar regra

en: Belgium
gl: Bélxica

en: Czech Republic
gl: República Checa

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: France
gl: Francia

en: Greece
gl: Grecia

en: Italy
gl: Italia

en: Jordan
gl: Jordania

en: Panama
gl: Panamá

en: Russia
gl: Rusia

en: South Africa
gl: África do Sur

en: Spain
gl: España

en: Sweden
gl: Suecia

en: Switzerland
gl: Suíza

en: Token
gl: Símbolos

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Empty
gl: Valeiro

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Reverse
gl: Invertido

en: Formats
gl: Formatos

en: Edit rule
gl: Editar regra

en: Column
gl: Columna

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Step
gl: Paso

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Minimum number of words
gl: Número mínimo de palabras

en: Bundle
gl: Paquete

en: Expression
gl: Expresión

en: Per user
gl: Por usuario

en: Numeric
gl: Numérico

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: -Select-
gl: -Seleccionar-
