Field Validation (3.0.0-beta5) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Add rule
dz: ལམ་ལུགས་ཁ་སྐཽངས་རྐྱབ།

en: Delete rule
dz: ལམ་ལུགས་བཏོན་གཏང་

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Edit rule
dz: ལམ་ལུགས་ ཞུན་དག་འབད་

en: Minimum number of words
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཨང་གྲངས་ཉུང་མཐའ་
