Field Validation (3.0.0-beta5) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Add
mk: Додај

en: Add rule
mk: Додавање правило

en: Delete rule
mk: Бришење правило

en: Edit rule
mk: Уредување правило
