Field Validation (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Fields
pl: Pola

en: Add rule
pl: Dodaj regułę

en: Delete rule
pl: Usuń regułę

en: Regular expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Edit rule
pl: Edycja reguły

en: Validation
pl: Walidacja

en: Column
pl: Kolumna

en: Save rule
pl: Zachowaj regułę

en: Validator
pl: Walidator

en: validate
pl: walidacja

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Rule name
pl: Nazwa reguły

en: No validation rules available.
pl: Brak dostępnych reguł walidacji.

en: Custom error message
pl: Niestandardowy komunikat błędu

en: Specify an error message that should be displayed when user input doesn't pass validation
pl: Określ komunikat błędu, który powinien być wyświetlany podczas wprowadzania danych, które nie przechodzą walidacji

en: Are you sure you want to delete the rule %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć regułę %name?

en: Regex code
pl: Kod regex

en: Add a validation rule
pl: Dodaj regułę walidacji

en: Add validation
pl: Dodaj walidację

en: Choose a column
pl: Wybierz kolumnę

en: Set errors using field API
pl: Ustaw błędy za pomocą field API
