Field validation (8.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Field
ku: خانە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Year
ku: ساڵ

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Month
ku: مانگ

en: Brazil
ku: برازیل

en: Chile
ku: چیلی

en: Poland
ku: پۆڵۆنیا

en: Singapore
ku: سینگاپوور

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Integer
ku: ژمارەی تەواو

en: Add rule
ku: یاسا زیاد بکە

en: Delete rule
ku: یاسا بسڕەوە

en: Belgium
ku: بەلجیکا

en: China
ku: چین

en: Costa Rica
ku: کۆستا ریکا

en: Czech Republic
ku: کۆماری چیک

en: Denmark
ku: دانمارک

en: France
ku: فەرەنسا

en: Greece
ku: یۆنان

en: India
ku: هیند

en: Italy
ku: ئیتالیا

en: Jordan
ku: ئەردەن

en: Pakistan
ku: پاکستان

en: Panama
ku: پەنەما

en: Russia
ku: ڕووسیا

en: South Africa
ku: باشووری ئەفریقیا

en: Spain
ku: ئیسپانیا

en: Sweden
ku: سوید

en: Switzerland
ku: سویسرا

en: Edit rule
ku: یاسا دەسکاری بکە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
