Field validation (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Field
nn: Felt

en: Year
nn: År

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Month
nn: Månad

en: Phone
nn: Telefon

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: Integer
nn: Heiltal

en: Add rule
nn: Legg til regel

en: Delete rule
nn: Slett regel

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Edit rule
nn: Rediger regel
