Field validation (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Add
th: เพิ่ม

en: Email
th: อีเมล

en: Year
th: ปี

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Month
th: เดือน

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Integer
th: จำนวนเต็ม

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Add rule
th: เพิ่มกฎ

en: Delete rule
th: ลบกฎ

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Global
th: ส่วนกลาง

en: Edit rule
th: แก้ไขกฎ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
