Field validation (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (50 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Field
el: Πεδίο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Year
el: Έτος

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Month
el: Μήνας

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Poland
el: Πολωνία

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Integer
el: Ακέραιος αριθμός

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Add rule
el: Προσθήκη ρόλου

en: Delete rule
el: Διαγραφή ρόλου

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: China
el: Κίνα

en: Costa Rica
el: Κόστα Ρίκα

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: France
el: Γαλλία

en: Greece
el: Ελλάδα

en: India
el: Ινδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Jordan
el: Ιορδανία

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Panama
el: Παναμάς

en: Russia
el: Ρωσία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Entity
el: Οντότητα

en: Global
el: Καθολικό

en: Edit rule
el: Τροποποίηση ρόλου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
