Field validation (8.x-1.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Phone
ga: Fón

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
