Field Validation (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (68 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Year
ca: Any

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Fields
ca: Camps

en: Month
ca: Mes

en: Phone
ca: Telèfon

en: Group name
ca: Nom del grup

en: Brazil
ca: Brasil

en: Chile
ca: Xile

en: Poland
ca: Polònia

en: Singapore
ca: Singapur

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Integer
ca: Enter

en: Pattern
ca: Patró

en: Add rule
ca: Afegeix la regla

en: Delete rule
ca: Esborra regla

en: Belgium
ca: Bèlgica

en: China
ca: Xina

en: Czech Republic
ca: República Txeca

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: France
ca: França

en: Greece
ca: Grècia

en: India
ca: Índia

en: Italy
ca: Itàlia

en: Jordan
ca: Jordània

en: Panama
ca: Panamà

en: Russia
ca: Rússia

en: South Africa
ca: Sud-àfrica

en: Spain
ca: Espanya

en: Sweden
ca: Suècia

en: Switzerland
ca: Suïssa

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Entity
ca: Entitat

en: Max
ca: Màx

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Edit rule
ca: Edita regla

en: Data
ca: Dades

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Step
ca: Increment

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: Minimum number of words
ca: Nombre mínim de paraules

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Per user
ca: Per usuari

en: Numeric
ca: Numèric

en: Min
ca: Mínim

en: Unique
ca: Únic

en: Rule name
ca: Nom de la regla

en: Blacklisted words
ca: Paraules de la llista negra

en: Specify illegal words, seperated by commas. Make sure to escape reserved regex characters with an escape (\) character.
ca: Indica les paraules il·legals, separades per comes. Assegureu-vos d'escapar els caràcters reservats en les expressions regulars amb el caràcter d'escapament (\).

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Maximum number of words
ca: Nombre màxim de paraules

en: Words blacklist
ca: Llista negra de paraules

en: Validates that user-entered data doesn't contain any of the specified illegal words.
ca: Comprova que les dades introduïdes per l'usuari no contenen cap de les paraules il·legals especificades.

en: Must be empty
ca: Ha d'estar buit

en: Plain text (disallow tags)
ca: Text pla (no permet etiquetes)

en: Verifies that user-entered data doesn't contain HTML tags.
ca: Comprova que les dades introduïdes per l'usuari no contenen etiquetes HTML.
