Field Validation (8.x-1.1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: Year
ne: वर्ष

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Condition
ne: अवस्था

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
