Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: ID
az: İD

en: Add action
az: Fəaliyyət əlavə edin

en: Other
az: Digər
