Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Enabled
be: Уключана

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Other
be: Іншыя
