Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Add action
fi: Lisää toimenpide

en: Other
fi: Muu

en: Action settings
fi: Toiminnon asetukset
