Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: ID
hi: आईडी

en: Add action
hi: क्रिया जोड़ें

en: Other
hi: अन्य

en: Action settings
hi: क्रिया सेटिंग्स
