Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Other
hr: Ostalo

en: Suggestions
hr: Prijedlozi
