Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Enabled
jv: Urip

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Other
jv: Liyané
