Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Other
ka: სხვა
