Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Enabled
kk: Қосылған

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Other
kk: Басқа
