Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Other
ku: هیتر
