Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Other
nl: Andere

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Button label
nl: Knoplabel

en: Action settings
nl: Actie-instellingen
