Field Widget Actions (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Add action
nn: Legg til handling

en: Other
nn: Andre
